Dočasné zrušení zastávky Krupka, sídliště

Z důvodu uzavírky místní komunikace v ulici U stadionu v Krupce bude dočasně zrušena zastávka Krupka, sídliště v termínu od 24. 8. 2015 do 6. 9. 2015. Za tuto dočasně zrušenou zastávku bude využívána zastávka „Krupka, Bohosudov, nám.“ umístěná na Mariánském náměstí.

Autor, převzato z:
Arriva Teplice

1 komentář

Jeden komentář k Dočasné zrušení zastávky Krupka, sídliště

  1. Ivana Urbanová

    Vážení, nevím proč uvádíte obnovení zastávky Krupka – sídliště 6.9., když to řidiči nedodržují, v úterý ráno když jsem jela z noční tak tam pan řidič jel a zastavil, ovšem dnes 9.9. jsem na této zastávce čekala na autobus, který měl jet ve 21,08, ovšem můžu tam čekat doteď, protože pan řidič profrčel samozřejmě na Bohosudov, takže buďte tak laskaví a označte pro které linky už zastávka platí a pro které ne, díky vám si musím zavolat na noční taxi, protože díky vám kteří jste udělali z Krupky zonu pro turisty se do práce nedostanu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>