Změny v provozu linek DÚK od 1. 3. 2015

Pozor !

Od 1. 3. 2015 dochází k částečným úpravám jízdních řádů linek Dopravy Ústeckého Kraje (DÚK). Více informací v letáku dopravce.

Autor:
Arriva Teplice s.r.o.

14 komentářů

14 komentářů k Změny v provozu linek DÚK od 1. 3. 2015


 1. Dobrý den,nevím,kdo vytvářel jízdní řády ale je to děs.Proč nezůstal o víkendu zachovaný čas 4.36 hodin?Jezdím do Ústí a linku 488 nestíhám.Bydlím v Bystřicích.Je sice hezké,že vznikla noční linka ale je mi k ničemu.Z Bystřice jede ve 3.54 hodin a to mám pak čekat přes hodinu na spoj do Ústí,který jede v 5.07 h?Opravdu usnadněné cestování v 21.století.Děkuji


 2. potřebuji poradit,jak se v horečkach+špatnou chuzi dostat k lekaři spoj z Maršovské zrušen.Vim,že nejsem sama kdo tento problém řeši-opravdu vše pro lidi udělano….


 3. Dobry den. Proc se jezdi tak draho, myslim tim za dalsi jizdne nad crvrtletni permanentku pro seniory za hrusnych 1020,-, tak do temer propojenych lokalit s Teplicemi jako jsou napr.Bystrany, Novosedlce dalsich 21,- treba od Lidlu na kopecek , par metru a hned 21,-, to je tedy nehoraznost. Chapu,ze treba do Duchcovaje to 8 km za 21,–,ale proc tak prilehle, temer spojene s Teplicemi take 21,-. Zrovna tak do Prosetic na predplatne Mhd, to je v poradku,ale opet par metru a do Bystran 21,- nad Mhd.A k Angru tj. Tepluce na mhd predplatne a jen za koleje Probostov uz za 21,-. K DP to jsou Tce na predplatne mhd a koukate uz n# rodinne domky a kousicek do kopecka je zastavka za 21,– Novosedlice. Nezda se vam to nehorazne? Kdo se na tom tak podepsal. Jsem ve veku 66 let,tedy nad 65 a po cele,velke Praze jezdim zcela zdarma az do 70 let tedy resp. za poplatek pouhych 120,- na celych 5 let a tady za 1020,- na pouze ctvrt roku na velmi oklesteny kousek Teplic a velmi prilehle lokality zpoplatneny dalsim poplatkem 21,-. Velmi draha doprava !!!
  Dale pak cestovani od Pluta k intersparu je velmi nekomfortni. Drive krasna,prima linka nejblizsi cestou 123, co fungovalo,to jste poslapali.


 4. Dobrý den,
  může mi někdo sdělit,jak se dostanu z Dubí -Krušnohorská do Teplic -Zemská tak abych tam byla před šestou hodinou???-
  Marně hledám a jediné co mě napadá je jezdit autem, neb MHD se stalo nefunkční.
  Rodiče (důchodci) po zavedení nového řádu nejsou schopni dojet k doktorovi do Teplic, linky jsou nepřehledné a je problém se vrátit zpět do Dubí. Naprosto nesmyslně je zlikvidován hlavní přestupní uzel v centru na Benešově náměstí. Prakticky pro Dubí je zlikvidována městská doprava. Proboha to muselo dát hodně práce takto zlikvidovat městskou dopravu !!!


 5. To co jste udělali co se týká jízdního řádu do Novosedlic je hrůza vy nemyslíte na lidi ale vůbec. To , že jsou lidi a nemají auto to vám je jedno. Ten kdo si to vymyslil určitě má auto …….


 6. Prosím kde najdu platný jízdní řád v průmyslové zoně Teplice přes Dubí-Pozorka do Chudeřic.Děkuji


 7. Dobrý den,nechápu kdo vymýšlel jízdní řády atd!!!!!! Mám předplacenou průkazku (po tp) a jezdím do KRUPKY( jen o víkendu k rodičům). Tedy vlastně jen do Bohosudova z Řetenic , jelikož přímej spoj až do Krupky někdo zrušil. Jsem naštvaná , protože musím vlastně připlatit za 2 zastávky ještě 21kč…a to mám předplacenou průkazku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a dojít si to pěkně pěšky z Bohosudova ještě cca 20min do Krupky….MYSLETE SAKRA NA NORMÁLNÍ LIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 8. Ahoj.

  To bych neřešil.
  Jakákoliv platná průkazka pípne v jakémkoliv spoji a řidič stejně vidí pouze platnost průkazky. Nic víc.
  Já mám zaplacenou měsíční jen v zóně Krupka – cena je 338,- Kč – a jezdím do práce do Duchcova. V lednu jsem si koupil první měsíční za 806,- Kč ale pak jsem načerpal mnoho informací na webu a od té doby platím těch 338,- Kč a jezdím si kde potřebuji.
  Však nám celou dobu tvrdí že to je pro lidi levnější. A mají pravdu.
  V loňském roce jsem musel za měsíční zaplatit asi 530 a letos to mám o 160 korun levnější – a to mohu cestovat i do „druhého pásma“ !
  Těm šmejdům nedám ani korunu navíc. Nezaslouží si je. Za 4 měsíce nebyli schopni sladit jízdní řády, řidiči kradou (nedávají lístky ale peníze berou), jezdí pozdě a nebo někdy i vůbec, foukají ráno na lidi ledovou klimatizaci, někteří jsou sprostí a nebo nemají drobné – prostě to není DOPRAVA ale DOLEVA !
  A já to řeším tak jak píšu.
  Dnes jsem byl na tu mou průkazku v Žalanech a NoProblemo.
  Doporučuji všem.
  Revizor ani žádný není. Kdo by je platil. Arriva ani nemá prachy pro řidiče ……..
  Ale prý někdo viděl ty dva magory z Duchcova – ty fousatý hovada – ale asi ani oni nevidí na té jejich čtečce kam se dá na kartu jezdit.
  Prostě levnější doprava (doleva) :-)
  Stejně ta Arriva zkrachuje – jinak to dopadnout nemůže.

Napsat komentář