Ve vedení Arrivy padají hlavy!!!

arriva-logo

V teplické dopravní společnosti Arriva se obmění vedení. Z pozice ekonomického ředitele a jednatele společnosti odchází Jan Gaisler. V pozici technického ředitele skončil i jeho bratr Miloš.

„Nejde o žádnou náhlou událost z dnešního dne. Vím o tom už více dnů, jde o dohodu. Odcházím do Prahy do centrály na jinou pozici,“ komentuje pro Deník Jan Gaisler. I v Praze bude mít na starosti záležitosti okolo dopravy. „Je to samozřejmě důsledek vyhrocené situace ohledně dopravy na Teplicku,“ podotkl. V teplické pobočce Arrivy teď dojde k určité reorganizaci. V podniku zatím zůstává dosavadní dopravní ředitel Petr Havlík. Teplický dopravce Arriva Teplice byl první, kdo v rámci kraje propojil příměstskou dopravu s MHD v Teplicích. A to v rámci krajem plánované celkové integrace dopravy. Změny přinesly problémy.

Zdroj:
Teplický Deník 

4 komentářů

4 komentářů k Ve vedení Arrivy padají hlavy!!!


  1. Takže teď to zkurvil tady v Teplicích a odchází na lépe placenou práci do Prahy :-)
    Já jsem JEN RÁD.


  2. No konečně. Tyhle nové jízdní řády to je tedy lahůdka. Ta návaznost na vlakové spoje to se jim tedy povedlo. Tohle můžou vymejšlet akorát v Praze kde to jezdí po 10 minutách a né po hodině. A ty nové menší autobusy no to je něco ta ouzká ulička. Vyházet je všechny šmejdy.


    • Jízdní řády sestavil Ústecký kraj…


    • HLAVNĚ AŤ V PRAZE JIM TAKÉ ZKURVÍ DOPRAVU-NOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY ,NÁVAZNOSTI TO DĚLAL POMATENEC KTERÝ MHD NEPOTŘEBUJE.TO PROPOJENÍ JE JEN ZASE DALŠÍ KŠEFT PRO KAMARÁDÍČKY.JEDEN Z ODPOVĚDNÝCH V ROZHLASE PROHLÁSIL-NOVÝ SYSTÉM NÁS ZAŘADÍ DO SYSTÉMU OKOLNICH ZEMÍ-TAK ASI PRO NĚJ JE OKOLNÍ ZEMĚ NĚKDE HLUBOKO V ZAOSTALÝCH STÁTECH AFRIKY!!!ALELUJA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>