Vydávání nových čipových karet pro rok 2015

Bezkontaktní čipová karta, Doprava Ústeckého kraje

Vzhledem k velkému vytížení výroby čipových karet koncem roku 2014 je možné, že nebude na přelomu roku dodržen předběžný termín dodání karty, který byl stanoven 21 dnů od podání žádosti.

Zákazníci, kteří jsou registrováni na e-shopu, mohou sledovat stav výroby karty na záložce Vaše BČK ve sloupci Status. Kartu si mohou vyzvednout až v případě, že je zde uvedeno: K vyzvednutí.

Ti zákazníci, co si nechali poslat kartu poštou, ji mohou očekávat v případě, že je v tomto sloupci uvedeno: Vyrobeno

Zákazníci, kteří žádali o kartu pomocí papírové žádanky a zadali svůj e-mail, budou informováni emailem o možnosti vyzvednutí karty na přepážce.

Autor:
Arriva Teplice s.r.o.

4 komentářů

4 komentářů k Vydávání nových čipových karet pro rok 2015


  1. Paráda z Újezdečka Osada dukla jede poslední autobus ve 20:45 odpolední směna končí ve 22:00, tak holt půjdu do Teplic pěšky


  2. Ano opravdu nové jízdní řády ústeckého kraje vytváří idio** kteří snad nikdy necestovali autobusem ani vlakem. Co jste zrušili vlak Oldřichov u Duchcova-Děčín. Tak jsem musel jezdit do zaměstnání přes Chlumec do Jílového. Což se dalo i když vlakem to bylo rychlejší a levnější. Ted jsem koukal na nové spojení a to se vám teda povedlo. Čest vaší práci to jste tomu vytřeli prd**. Takže s Chlumce do Jílového 04:16 a v Jílovém v 06:15. Dvě hodiny no to si děláte srandu ne.
    Komunisti byli sice kur**,ale dokázali se postarat o to aby se lidi dostali do práce a z práce domů. Jak tak nato koukám tak vám je to totálně u prde**.


  3. Jo jim je jedno.že půjdeš pěšky do Teplic ty jseš jim totiž u prde** hlavně si kup tříměsíční průkazku.
    Jo a ještě něco jestli jsi už jsi byl na benešáku pro novou čipovku tak nespěchej. Já tam dneska stál jak ocas tři hodiny a když jsem přišel na řadu tak ta milá pani mě opravdu potěšila. Prej že průkazky co měli být 30.12. tak jim ještě nedorazili. Tak ti přeji hodně zdaru Jendo a nevyhazuj učtenky za boty MHD ti to určitě bude proplácet.
    Já budu asi taky chodit pěšky protože mám velkou prd** a vtom novém autobusu mi to dělá problém ta ouzká ulička to je paráda.

  4. Pingback: (VŠE) CO POTŘEBUJETE ZNÁT OHLEDNĚ NOVÉ DOPRAVY V TEPLICÍCH | MHDTeplice.cz

Napsat komentář