Jak bude vypadat příští rok v teplické MHD?

Na tuto otázku odpověděl Jan Gaisler:

„Pro příští rok žádné výrazné změny nechystáme. Rozsah dopravy i vedení linek zůstane stejné, rovněž se zdražováním jízdného nepočítáme. Pokud jde o naše investice, vyřadíme dva starší autobusy (1 patnáctimetrový a 1 kloubový) a nahradíme je novými.

Trolejbusy pro teplickou MHD nakupuje město Teplice, zde by mělo dojít k obnově tří standardních a dvou kloubových trolejbusů.

S novým odbavovacím systémem počítáme od roku 2015.

Po dobrých zkušenostech počítáme s používáním alternativního paliva B 100 (100% metylester řepkového oleje) i v příštím roce, což má pozitivní ekonomické a ekologické dopady.“

Autor:
rozhovor pro Teplický Deník

6 komentářů

6 komentářů k Jak bude vypadat příští rok v teplické MHD?


  1. Ten patnáctimetr bude nejspíše jeden z mercedesů, ne?


  2. Can anyone tell me which trolleybuses are to be replaced in 2012/2013? Thanks for your help.

  3. Oldřich Čurda

    Dobrý den.Mám dotaz,proč v pracovní dni nic nejezdí z PROSETIC do TRNOVAN.Přestěhovali jsme se a zjistili,žě tu jezdí pouze 1,7 a to obojí směr alejní.Neuvažuje te o obnovení trolejbusu směr Červený kostel a dál.Děkuji za odpověď.P.S.Dobré by bylo ,kdyby jezdila121 i v pracovní dny.

  4. Lenka Cupalová

    Dobrý den,bylo by fajn konečně změnit autobus č.136, kam se vejde jen jeden kočárek a zbytek maminek má smůlu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>