Rozsáhlé změny v provozu MHD od 11.12.2011

ilustr. foto. Výměna jízdních řádů | © Archiv MHDTeplice.cz 2007

Od neděle 11.12.2011 vstupují v platnost nové jízdní řády. Více informací o těchto změnách naleznete v tomto článku.

TROLEJBUSOVÉ LINKY

Nové jízdní řády se liší proti původním jízdním řádům pouze rozšířením počtu bezbariérových spojů a omezením v období vánočních a novoročních svátků.

Linka 1 ve formátu pdf zde.
Linka 2 ve formátu pdf zde.
Linka 3 ve formátu pdf zde.
Linka 5 ve formátu pdf zde.
Linka 7 ve formátu pdf zde.
Linka 10 ve formátu pdf zde.
Linka 12 ve formátu pdf zde.
Linka 13 ve formátu pdf zde.

AUTOBUSOVÉ LINKY
Na všech autobusových linkách se mění a rozšiřuje nasazení bezbariérových spojů.

Linka 120 ve formátu pdf zde.
Linka bude nově provozována v trase Teplice – Dubí,Pozorka – Dubí,Mstišov – Košťany,Střelná – Hrob – Mikulov. V pracovních dnech bude v provozu v ranní a odpolední špičce v intervalu 60 min. s tím, že bude střídavě jezdit v trase Teplice – Dubí,Mstišov a Teplice – Hrob. Až do Mikulova zajíždí jeden pár spojů ráno a jeden pár spojů v podvečer. O víkendech se provoz redukuje na dva páry spojů Hrob – Mikulov.
Spojení na Moldavu přebírá linka 145, spojení Teplice – Dubí,Mstišov – Dubí pak linka 141.

Linka 121 ve formátu pdf zde.
Proti stávajícímu jízdnímu řádu jsou nově zavedeny spoje v 7:14 z Bystřan do Teplic,Maršovské a v 18:37 z Teplic,Hlavního nádraží do Teplic,Prosetic jako náhrada za zrušené spoje linky č. 143. Víkendový provoz zůstává beze změn.

Linka 122 ve formátu pdf zde.
Linka nově zajišťuje veškeré spojení z Teplic do Rtyně, Sezemic, Malhostic, Žalan, Bořislavi a Žimu za zrušenou linku č. 143. I nadále je v provozu pouze v pracovních dnech, a to v intervalu cca 60 min. s tím, že provoz je prodloužen do 21 hodin. Společně s linkou č. 144 zajišťuje v úseku Teplice – Bystřany souhrnný interval 30 min. mezi spoji obou linek.

Linka 123
 ve formátu pdf zde.
S výjimkou víkendových večerních spojů jsou všechny spoje do Chlumce zrušeny a linka je ukončena v cílových zastávkách Krupka,Unčín U Lípy nebo Krupka,Soběchleby,točna. Spojení do Chlumce nově přebírají linky 135, 148 a linka ústecké MHD 595001.
Spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 20:34 z Dubí je prodloužen na konečnou zastávku Teplice,Sobědruhy.
Víkendové přípoje k vlakům na Moldavu v zastávce Dubí,žel.st. jsou přizpůsobeny úpravám jízdních řádů na trati č. 135.

Linka 124
 ve formátu pdf zde.
Večerní spoje, dosud vedené v trase Dubí,lázně – Teplice,Benešovo náměstí, jsou celotýdenně prodlouženy v trase Dubí – Teplice,Hlavní nádraží – Teplice,Benešovo náměstí – Teplice,Hudcov – Košťany – Košťany,Střelná – Hrob a nahrazují zkrácené spoje linky 127.
Vybrané víkendové spoje z Dubí jsou vedeny o 5 minut později, aby bylo možno lépe dodržovat jízdní doby.
Víkendové přípoje k vlakům na Moldavu v zastávce Dubí,žel.st. jsou přizpůsobeny úpravám jízdních řádů na trati č. 135.
Letní prázdninové rekreační spoje Teplice,Benešovo náměstí – Jeníkov,Oldřichov,Barbora budou nově označeny jako linka č. 143.

Linka 125
 ve formátu pdf zde.

Linka 126
 ve formátu pdf zde.

Linka 127
 ve formátu pdf zde.
Spoj v pracovních dnech s odjezdem v 5:57 z výchozí zastávky Košťany,Střelná,sídliště a příjezdem v 6:44 do cílové zastávky Proboštov je zrušen a nahrazen novým spojem linky 132 s odjezdem v 5:52 z výchozí zastávky Košťany,Střelná,sídliště a příjezdem do cílové zastávky Dubí,Krušnohorská v 6:51. Spoj v pracovních dnech s odjezdem v 6:49 z výchozí zastávky Proboštov a příjezdem v 7:28 do cílové zastávky Košťany,Střelná,sídliště je zrušen a nahrazen novým spojem linky 132 s odjezdem v 6:51 z výchozí zastávky Dubí, Krušnohorská a příjezdem do cílové zastávky Košťany,Střelná,sídliště v 7:47. Úprava je provedena pro zlepšení dojíždění školní mládeže z oblasti Běhánek do škol v Teplicích.
Víkendový spoj se stávajícím příjezdem v 16:40 do cílové zastávky Proboštov,Přítkov je zkrácen do Proboštova.
Večerní spoje jsou celotýdenně zkráceny do trasy Proboštov resp. Proboštov,Přítkov – Teplice,Nemocnice. Úsek dále do Hudcova, Košťan, Střelné a Hrobu bude dopravně obsluhován linkou č. 124.

Linka 128
 ve formátu pdf zde.
První ranní spoj z Kladrub do Teplic,Novoveské je zkrácen do cílové zastávky Teplice,Nová Ves jako přípoj k trolejbusové lince č. 10 a nově odjíždí z výchozí zastávky v 5:01. Obdobně současný spoj z Teplic,Novoveské s odjezdem v 5:11 hod. bude zkrácen do trasy Teplice,Nová Ves – Kladruby a bude odjíždět z výchozí zastávky v 5:13 hod. jako přípoj k trolejbusové lince č. 10.
Spoj s odjezdem ve 13:05 z výchozí zastávky Kladruby,náves ve 13:05 pojede v celé trase o 5 minut dříve.

Linka 129
 ve formátu pdf zde.

Linka 30 (130)
 ve formátu pdf zde.
Spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 21:48 z výchozí zastávky Teplice,Olympia pojede v celé trase o 1 minutu později. Současný spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 22:19 je zrušen z důvodu souběhu se spojem linky č. 148.

Linka 131
 ve formátu pdf zde.
Nově zřízená linka v trase Hrob – Košťany,Střelná – Dubí – Proboštov,Přítkov – Krupka,Vrchoslav – Krupka – Krupka,Bohosudov – Krupka,Unčín – Chlumec je v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů jako náhrada za linku 582475. V ranní i odpolední špičce je zavedeno po šesti spojích.

Linka 132
 ve formátu pdf zde.
Nově je zaveden spoj s odjezdem v 5:52 z výchozí zastávky Košťany,Střelná,sídliště a příjezdem do cílové zastávky Dubí, Krušnohorská v 6:51, který nahrazuje zrušený spoj linky 127 s odjezdem v 5:57 z výchozí zastávky Košťany,Střelná,sídliště a příjezdem v 6:44 do cílové zastávky Proboštov.
Nově je zaveden spoj s odjezdem v 6:51 z výchozí zastávky Dubí, Krušnohorská a příjezdem do cílové zastávky Košťany,Střelná,sídliště v 7:47, který nahrazuje zrušený spoj linky 127 s odjezdem v 6:49 z výchozí zastávky Proboštov a příjezdem v 7:28 do cílové zastávky Košťany,Střelná,sídliště. Úprava je provedena pro zlepšení dojíždění školní mládeže z oblasti Běhánek do škol v Teplicích.

Linka 133
 ve formátu pdf zde.
Víkendové spoje se stávajícími odjezdy z výchozích zastávek Teplice,Benešovo náměstí ve 13:30 a Teplice,Hřbitovní ve 13:38 pojedou nově v celé trase o 30 minut dříve, tedy ve 13:00 z Benešova náměstí a ve 13:08 ze Hřbitovní.

Linka 134
 ve formátu pdf zde.
Nově zřízená linka v trase Dubí,lázně – Dubí,Pozorka – Teplice, Mánesovo náměstí – Teplice,Alejní – Lahošť – Duchcov,nemocnice bude v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů v intervalu 60 min. Společně s novou linkou č. 135 nahradí přímé spoje linky č. 141 v úseku Teplice,centrum – Dubí,lázně. Dále pak posílí nabídku přepravního spojení v úseku Teplice – Duchcov.

Linka 135
 ve formátu pdf zde.
Nově zřízená linka v trase Dubí,lázně – Dubí,Pozorka – Teplice,Benešovo náměstí – Teplice,Hlavní nádraží – Teplice,Olympia – Krupka,průmyslová zóna – Krupka,sídliště – Krupka,Bohosudov – Krupka,Unčín – Krupka,Soběchleby – Přestanov – Chlumec bude v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů v intervalu 60 min. Společně s novou linkou č. 134 nahradí přímé spoje linky č. 141 v úseku Teplice,centrum – Dubí,lázně. Dále nahradí polovinu spojů linky č. 148 v úseku Teplice – Chlumec.

Linka 136
 ve formátu pdf zde.
O víkendech jsou spoje, zajíždějící do zastávky Krupka,muzeum, upraveny v závislosti na úpravách jízdního řádu linky č. 142.

Linka 137
 ve formátu pdf zde.
Provoz v pracovních dnech je v ranní špičce rozšířen zkrácením intervalu z dnešních 60 minut na 40 minut. V odpolední špičce budou spoje v Teplicích ukončeny v cílové zastávce Teplice,Nemocnice. Nově jsou zavedeny spoje v pracovních dnech večer.

Linka 138
 ve formátu pdf zde.
První spoj v pracovních dnech s odjezdem z výchozí zastávky Duchcov,nemocnice ve 4:52 pojede v celé trase o 2 minuty dříve.

Linka 139
 ve formátu pdf zde.
Všechny spoje do jsou Chlumce zrušeny a linka je ukončena v cílových zastávkách Krupka,Unčín,U Lípy nebo Krupka,Soběchleby,točna. Spojení do Chlumce nově přebírají linky č. 135, 148 a linka ústecké MHD 595001.

Linka 141
 ve formátu pdf zde.
Linka je nově vedena pouze v trase Teplice – Dubí,Pozorka – Dubí,Mstišov – Dubí – Dubí,Cínovec. Původní špičkové přímé spoje Teplice – Dubí,lázně budou nově zajišťovat linky č. 134 a 135. V pracovních dnech kromě dvou párů spojů na Cínovec budou na této lince vedeny dva dopolední páry spojů a jeden večerní spoj v trase Teplice – Dubí,Mstišov – Dubí,Krušnohorská. Nově bude tato linka zajišťovat celotýdenně stávající noční spoj linky č. 120 z Dubí, Krušnohorské přes Mstišov do Pozorky.
První ranní spoj v pracovních dnech z Dubí přes Tovární ulici do Teplic bude nově zajišťovat linka č. 135 a ranní spoj z Teplic přes Tovární ulici do cílové zastávky Dubí,Krušnohorská pojede nově jako linka č. 134.
O víkendech budou nově vedeny tři páry spojů na Cínovec.

Linka 142
 ve formátu pdf zde.
Víkendový provoz bude zredukován na 4 páry spojů z Teplic do Krupky,Fojtovic.

Linka 143
 ve formátu pdf zde.
Linka ve stávající trase bude zrušena a nahrazena linkou č. 122. Úsek přes Bystřany,Nové Dvory a Rtyni n.Bílinou,Velvěty,Kozlíky bude obsluhován linkou č. 144 v upravené trase.
Číslo linky 143 bude nově využito pro letní prázdninové rekreační spoje linky č. 124 v trase Teplice, Benešovo náměstí – Jeníkov, Oldřichov, Barbora.

Linka 144
 ve formátu pdf zde.
Trasa linky bude upravena, v úseku mezi zastávkami Bystřany,škola a Bystřany,Úpořiny,rozc. bude vedena nově přes zastávky Bystřany,Nové Dvory – Rtyně n. Bílinou,Velvěty,Kozlíky host. – Rtyně n. Bílinou,Velvěty,Kozlíky – Bystřany,Úpořiny jako náhrada linky č. 143. Linka je i nadále v provozu pouze v pracovních dnech, a to v intervalu cca 60 min. s tím, že provoz je prodloužen do 22 hodin. Společně s linkou č. 122 zajišťuje v úseku Teplice – Bystřany souhrnný interval 30 min. mezi spoji obou linek.

Linka 145
 ve formátu pdf zde.
Linka bude nově zajišťovat veškeré spojení z Teplic na Moldavu, v pracovních dnech bude vedeno 5 párů spojů a o víkendech tři páry spojů. V úseku mezi zastávkami Košťany,náměstí a Košťany,Střelná budou dva spoje v pracovních dnech a všechny spoje o víkendech vedeny přes zastávky Dubí,Mstišov a Košťany,Střelná,sídliště.

Linka 146
 ve formátu pdf zde.

Linka 147
 ve formátu pdf zde.
Stávající spoje v úseku Krupka,Vrchoslav – Chlumec a Chlumec – Krupka,Vrchoslav budou převedeny na novou linku č. 131.

Linka 148
 ve formátu pdf zde.
Linka bude rozdělena na dvě linky č. 135 a 148, které budou v pracovních dnech jezdit v souhrnném intervalu 30 minut. Nově tak bude jezdit linka 148 v intervalu 60 minut. Víkendový provoz zůstává beze změn.

Ke změnám bude vydán nový knižní jízdní řád, který bude k dostání v informačním středisku dopravce v Teplicích na Benešově náměstí nejpozději od středy 7. 12. 2011.

Vzhledem k velkému rozsahu změn bude výměna zastávkových jízdních řádů probíhat po celý týden od 5. 12. do 9. 12. 2011.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>