Letní provoz

Pozor !


V důsledku úplné uzavírky ulice Jankovcova a dopravních omezení v křižovatce ulic Duchcovská / Lounská / Alejní / U Soudu bude v termínu od soboty 30.  5. 2020 do neděle 30.  8.  2020 zaveden výlukový provoz MHD Teplice. Změny se dotknou těchto linek:

  • Linka 101 – v úseku Benešovo náměstí až Doubravská bude linka vedena objízdnou trasou přes zastávky Divadlo, Císařské lázně, Pražská, Kamenné lázně, Nové lázně a Šanov I lázně.
  • Linka 104 – v úseku Hlavní nádraží až Doubravská bude linka vedena objízdnou trasou přes zastávky Zeyerovo náměstí a Šanov I lázně. Dále budou vybrané spoje linky prodlouženy z Hudcova až k vodní nádrži Barbora.
  • Linka 106 – linka bude vedena v polookružní trase Nová Ves – Novoveská – Třešňovka – Nemocnice – Jateční – Hlavní nádraží – Benešovo náměstí – Jateční – Nemocnice – Třešňovka – Novoveská – Nová Ves. V úseku Benešovo náměstí až Panorama bude provoz linky přerušen. Cestující mohou využít linek 101, 104 a 122.
  • Linka 108 – drobné časové posuny, zkrácení nebo prodloužení spojů linky.
  • Linka 113 – u všech spojů v obou směrech zrušeno zajíždění do zastávek Kamenné lázně, Nové lázně a Šanov I lázně. Provoz v tomto úseku nahrazen linkami 101 a 122.
  • Linka 131 – v úseku Hlavní nádraží až Doubravská bude linka vedena objízdnou trasou přes zastávky Zeyerovo náměstí a Šanov I lázně.
Zastávky Plavecká hala a Jankovcova budou po dobu úplné uzavírky ulice Jankovcova zrušeny. Cestující mohou využít nejbližších obsluhovaných zastávek Šanov I lázně, Masarykova a U Vlastního krbu.
Trasy a jízdní řády linek 102, 103, 105, 107, 122 a 123 zůstávají v platnosti beze změny.
Více informací v přiložených jízdních řádech, schéma provozu a na webových stránkách dopravce ARRIVA CITY s.r.o. → https://www.arriva.cz/cs/autobusy-a-vlaky/mhd/ustecky-kraj/teplice
Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>