Senioři z Duchcova dostanou příspěvek

Informační akce a představení nových autobusů DÚK - OC Olympia 11. prosince 2014 - SOR CN 12.3(#711) a Solaris Urbino 15.

 Zastupitelstvo města schválilo na březnovém zasedání poskytnutí příspěvku na dopravu pro osoby starší 70 let s trvalým pobytem v Duchcově. Každý duchcovský senior dostane 500,- Kč na kalendářní rok.

„Žadatel si v kanceláři dopravce nechá vystavit bezkontaktní čipovou kartu, která je nepřenosná a lze ji používat k uhrazení jízdného. Kartu si nabije na částku ve výši minimálně 500,- Kč a nechá si vystavit doklad o zaplacení. S tímto dokladem a občanským průkazem se dostaví na odbor sociálních věcí a zdravotnictví na MÚ v Duchcově, kde vyplní jednoduchou žádost. Částka mu pak bude vydána v pokladně městského úřadu,“ popisuje jak postupovat Pavel Suchý, vedoucí odboru duchcovského úřadu.

Příspěvek bude sloužit k částečné úhradě jízdného na linkové autobusové dopravě Ústeckého kraje.

Autor, převzato z:
Gabriela Zlámalová
http://www.zitteplice.cz

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>