ZAVEDENÍ NOVÉ DÁLKOVÉ LINKY TEPLICE – PRAHA OD 21.3.2016

bus

Nová dálková autobusová linka ARRIVA EPRESS nabídne od 21.3.2016 denně 8 párů spojů mezi Teplicemi a Prahou. Přímé spojení Teplic s hlavním městem Prahou s pravidelným časovým rozložením v průběhu celého dne nabízí využití cestování autobusem v pracovních dnech do zaměstnání, do škol nebo na služební cestu. Víkendový provoz, prodloužený do večerních  hodin, přináší možnost cestovat autobusem do Prahy za poznáním, zábavou i za kulturními zážitky.

Z centra Teplic ke stanici metra Nádraží Holešovice Vás dopravíme za 65 minut luxusním autobusem, disponujícím kapacitou 59 míst a volným připojením k internetu.

Jízdenku s místenkou si zakoupíte předem v pohodlí prostřednitcvím chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Pokud se rozhodnete zakoupit si jízdenku až při nástupu do autobusu, postačí Vám k placení bezkontaktní platební karta.

http://www.arriva-teplice.cz/res/archive/057/007155.pdf?seek=1457717029

Autor:
ARRIVA Teplice.

4 komentářů

4 komentářů k ZAVEDENÍ NOVÉ DÁLKOVÉ LINKY TEPLICE – PRAHA OD 21.3.2016


  1. Novou linku jste zavedly ale jak mam zjistit jizní řad to už nevim. Do Prahy jezdim pravidelně ale kdy a odkut tat to nevim jak jezdite
    kyselka 702 822 923


  2. To jsou krásné informace, teď tady stojím u nádraží, přišel jsem za 5 minut 7, autobus nikde, už je 7:10. Odkud to tedy jede, od nádraží autobusového nebo vlakového, od zastávky MHD, kde není nic napsáno. V kolik to jede, když má v Teplicích několik zastávek, já nevím. Jakej pitomec u vás je za to zodpovědný.


  3. Než budete, pane kolego nadávat někomu do pitomců, přečtěte se hlavičku tohoto webu. Je zde napsáno „Internetový magazín o MHD v Teplicích“. Inteligentní člověk z toho pochopí, že toto není oficiální web dopravce. Tím je arriva-teplice.cz.
    Zadruhé: zajímalo by mě, u jakého nádraží jste byl. V teplicích to u žádného nádraží nestaví a z Prahy to v pátek jede v 7:30. Pitomci nejsou ti, kdo dělají tento web, ani pánové a dámy z Arrivy, nýbrž lidé, kteří neumějí číst v jízdních řádech…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>