Požár autobusu #621 v Kostomlatech pod Milešovkou

17. 2. 2014 - Požár autobusu #621 | © www.e-teplicko.cz

Tři hasičské jednotky včera v podvečer bojovaly s požárem linkového autobusu u Kostomlat pod Milešovkou na Teplicku. Jednalo se o teplický vůz Karosa C 954 E #621.
Hořet začalo za jízdy v zadní motorové části autobusu.
V době požáru vedle řidiče seděl ve voze pouze jeden cestující. Řidič z Kostomlat na Lhenice pouze stačil zastavit u krajnice. Plameny během chvilky zachvátily celý autobus. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

Velitel zásahu Jan Zajáček z HZS Teplice k požáru uvedl,  že na místě zasahovaly dvě profesionální jednotky hasičů:  z Bíliny a Teplic a jedna dobrovolná jednotka z Kostomplat pod Milešovkou. I přes rychlý zásah se ale vozidlo nepodařilo zachránit a plameny zachvátily celý interiér autobusu a jeho motorovou část.

Na místě zasahovali také policisté, kteří odkláněli dopravu přes sousední obce. Příčinu vzniku požáru vyšetřují policisté i hasičský vyšetřovatel.

ZPRÁVA Z TEPLICKÉHO DENÍKU ZDE.

Foto, video a text:
s laskavým svolením převzato od www.e-teplicko.cz

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>