V sobotu naposledy vyjedou nostalgické linky

#105 | © MHDTeplice.cz

Do jízdních řádů MHD Teplice jsou zařazeny dvě zvláštní linky. Jedná se o nostalgické linky č.11 (Nová Ves – Panorama) a č.40 (Řetenice – Dubí), které jezdí jen o vybraných sobotách v roce (a v neděli při zahájení Lázeňské sezóny).
POSLEDNÍ LETOŠNÍ ŠANCI MÁTE TUTO SOBOTU – 28. září, KDY OBĚ LINKY VYJEDOU NAPOSLEDY.

Na Karosu ŠL11 si  zřejmě budeme muset počkat do příštího května (kdy opět začíná sezóna jízd), trolejbus budeme moci spatřit v ulicích Teplic minimálně ještě jednou. A to sice na sklonku roku, kdy by měl jezdit v různých částech města za dětmi jako Mikulášský trolejbus (stejně jako v minulých letech).

Na linku č. 11 vyrazí opět a tradičně historický trolejbus Škoda 9Tr 28 HT #105, na jeho obvyklé trase Panoráma –Benešovo nám. – Jateční – Nová Ves.
Jízdní řád

Na autobusovou linku č.40 vyjede jistě neméně oblíbený vůz Karosa ŠL11 #57, který je jen o rok mladší než jeho „kolega“ trolejbus. Svézt se můžete také na už jeho tradiční trase: Řetenice, Tolstého – Dubí.
Jízdní řád  

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>