Přerušení provozu v Mlýnské ulici o víkendu 14. – 15. 9. 2013

Pozor !

V sobotu 14. 9. 2013 a v neděli 15. 9. 2013 bude probíhat pokládka finální vrstvy asfaltu v Mlýnské ulice a proto bude Mlýnská ulice pro veškerou dopravu uzavřena.

Uzávěra se dotkne provozu trolejbusové linky č. 7 a autobusové linky č. 121. Na trolejbusovou linku č. 7 budou nasazeny autobusy.

Obě linky budou v úseku mezi zastávkami Benešovo náměstí a Prosetice,škola vedeny po objízdné trase ulicemi Masarykova, Vrchlického, Svatopluka Čecha a U Hadích lázní. Linka č. 121 bude navíc zajíždět do zastávky Šanov I lázně.

Objížďka přinese úpravy dopravní obsluhy jednotlivých zastávek:

zastávka DIVADLO v obou směrech bude po dobu výluky pro linky č. 7 a 121 mimo provoz.

zastávka CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ pro směr z města bude po dobu výluky pro linky č. 7 a 121 mimo provoz.

zastávky PRAŽSKÁ pro směr do města budou přesunuty do náhradní zastávky, která bude v ulici U Hadích lázní za odbočením z ulice Pražská (na úrovni oploceného parkoviště).

zastávka KAMENNÉ LÁZNĚ v obou směrech zůstane zachována, ale změní se směry odjezdů. Bude zde mimořádně zastavovat i linka č. 7 v obou směrech.

Zastávka směrem na Šanov I bude sloužit k odjezdům do centra.
Zastávka směrem na Pražskou bude sloužit k odjezdům do Prosetic.

zastávka NOVÉ LÁZNĚ v obou směrech zůstane zachována, ale změní se směry odjezdů. Bude zde mimořádně zastavovat i linka č. 7 v obou směrech.

Zastávka směrem na Šanov I bude sloužit k odjezdům do centra.
Zastávka směrem na Pražskou bude sloužit k odjezdům do Prosetic.

Mapa trasy po dobu výluky zde.

Autor:
Arriva Teplice s.r.o.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>