Změny v provozu MHD Bílina

Veolia Transport Teplice zavedla od 9. prosince na základě připomínek občanů, požadavků města a výsledků dopravního průzkumu úpravu jízdních řádů MHD Bílina.

Změny navázaly na říjnové úpravy provozu místních linek. Novinkou je vedení všech tří linek ve směru ze Sídliště Za Chlumem do centra ze zastávky Bílina, sídliště přes Sídliště U Nového nádraží, kde je zřízena nová zastávka, k železniční stanici a teprve potom k požární zbrojnici a na náměstí. Autobusy MHD tak budou využívat zastávku Bílina, požární zbrojnice (na straně Penny Marketu) pro všechny směry. Nově jsou jízdní řády opět zpracovány zvlášť pro jednotlivé linky a jsou tištěny větším písmem pro zlepšení čitelnosti. Obslužnost města autobusy je postavena na základním polookružním spojení Sídliště Za Chlumem – centrum – Pražské předměstí – Poliklinika – centrum – Sídliště Za Chlumem. Toto spojení zajišťují všechny tři provozované linky.

Autor:
Vétéčko – časopis společnosti Veolia Transport ČR 4/2012

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>